İLANLAR
FUARLAR
ORGANİZASYONLAR
GEREKLİ TELEFONLAR
|
ADMIN GİRİŞ DES ONLINE
DES ADMIN GİRİŞ
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
HİZMET ÜNİTELERİ
HİZMET ÜNİTELERİ
FAALİYETLERİMİZ
FAALİYETLERİMİZ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 

Perşembepazarı adıyla, uzun yıllar “Demir-Çelik Borsası” olarak bilinen sahanın 1980 yılından itibaren Haliç Projesi kapsamında yeniden düzenlenmesi üzerine, burada faaliyet gösteren firmalar kendilerine yeni bir yerleşim aradılar ve DES bu arayıştan doğdu. 1986 yılında Devlet Arsa Ofisi’nden temin edilen Dudullu’daki 360.000m2 genişliğindeki arazi üzerinde, 1987 yılında sitenin inşaatına başlandı. S.S. perşembepazarı v eKasımpaşa Demirciler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooparatifi tarafından başlatılan çalışmla hızla ilerledi ve 1996 yılında tamamlandı. Site 1447 modülden oluşuyor. Birden fazla modülün birleşmesi yoluyla istenilen genişlikte işyerleri oluşturulabiliyor. Des Sanayi Sitesi’nde bugün 847 müstakil işyeri faaliyet halindedir ve 12.000 istihdam kapasiteli bir kuruluş düzeyine gelmiştir.

MODERN BİR SİTE

DES, sektörün gelişme ufkuna uygun bir projeyle başlatılmış, geniş caddeler, sokaklar, siteye özel bir ferahlık kazandıran geniş yeşil alanlar bol ışıklı, geniş ve yüksek, hijyenik çalışma mekanları ile sektörün cazibe odağı haline gelmiştir.

BİZE ULAŞIN
TELEFON
+90 (216) 540 13 13 PBX
E-POSTA
des@dessanayi.org
WEB
www.dessanayi.org
© 2016 | DES SANAYİ SİTESİ
E-BÜLTEN
YENİLİKLER İÇİN E-POSTA GRUBUMUZA KATILIN!
DÖVİZ KURLARI
ALIŞ
SATIŞ
7.89TL
7.92TL
9.40TL
9.44TL
Garanti BankasıTürkiye İş BankasıTürkiye Ekonomi BankasıZiraat BankasıAnadolubankYapı ve Kredi BankasıTürkiye FinansVakıfBankHalkbankkuveyttürk