İLANLAR
FUARLAR
ORGANİZASYONLAR
GEREKLİ TELEFONLAR
|
ADMIN GİRİŞ DES ONLINE
DES ADMIN GİRİŞ
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
HİZMET ÜNİTELERİ
HİZMET ÜNİTELERİ
FAALİYETLERİMİZ
FAALİYETLERİMİZ
HİZMET ÜNİTELERİ

Demir - Çelik - Sac eksenli olarak, DES Sanayi Sitesi'nde metal işleme faaliyetinin bütün açılımları yaşanmaktadır. 

İş makinaları, Elektrik-Elektronik, Kalıpçılık, çeşitli alanlarla ilgili Makina İmalatı, Yapı Malzemeleri Üretimi, Konstrüksiyon İşleri, Parça İmalatı ve Oto Yan Sanayi, Talaşlı İmalat gibi bir dizi imalat konularında DES Sanayi Sitesi, dinamik bir gelişme trendi oluşturmuştur.

TEŞKİLATLANMA

Site tarzındaki sanayi teşkilatlanmasının ve Organize Sanayi Bölgesi olmanın sağladığı fiziki kolaylıklar, moral destekler ve resmi teşvikler, işin erbabı sanayici tarafından kolaylıkla, iş, kazanç ve prestij artılarına çevrilebilmektedir. Site içindeki atmosferin ve mesleki iletişimin, bilgiye ulaşma, ondan yararlanma, üretim yol ve yordamının geliştirilmesi gibi, iş hayatının vazgeçilmez ihtiyaçlarına da yanıt verdiğini belirtmeliyiz. 

ARITMA

DES Sanayi Sitesi'nin çevre ile problemleri çözümlenmiştir. Sitenin yüzeysel suları ve atık suları, modern bir arıtma sisteminden geçirildikten sonra Şerifali ana kollektörüne verilmektedir. 

BİZE ULAŞIN
TELEFON
+90 (216) 540 13 13 PBX
E-POSTA
des@dessanayi.org
WEB
www.dessanayi.org
© 2016 | DES SANAYİ SİTESİ
E-BÜLTEN
YENİLİKLER İÇİN E-POSTA GRUBUMUZA KATILIN!
DÖVİZ KURLARI
ALIŞ
SATIŞ
7.34TL
7.37TL
8.67TL
8.70TL
Garanti BankasıTürkiye İş BankasıTürkiye Ekonomi BankasıZiraat BankasıAnadolubankYapı ve Kredi BankasıTürkiye FinansVakıfBankHalkbankkuveyttürk