İletişim Formu

Bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Mobil Telefon +90 530 401 04 04
Sabit Telefon 0216 540 13 13
Email des@dessanayi.org
Adres Dudullu Osb Mah. Des Sanayi Sitesi 1. Cad. Ticaret Merkezi No: 3/10 Ümraniye / İstanbul
DES Sanayi Sitesi

DES Sanayi Sitesine Ulaşım

+- Özel Araç İle

TEM otoyolu Ankara istikametinden geldiğiniz takdirde TEM Çamlıca gişelerinden sonra Dudullu çıkışını kullanarak veya Tem otoyolu İstanbul istikametinden geldiğiniz takdirde Dudullu Org. Sanayi/Çekmeköy çıkışını kullanarak DES Sanayi Sitesi Tabelalarını takip ederek DES Sanayi Sitesine Ulaşabilirsiniz.

E-5/D-100 karayolu Bostancı istikametinden geldiğiniz takdirde F.S.M Köprüsü /Ankara/Edirne çıkışını kullandıktan sonra Ankara çıkışı sonrası, Dudullu Org. Sanayi/Çekmeköy çıkışını kullanarak DES Sanayi Sitesi Tabelalarını takip ederek DES Sanayi Sitesine Ulaşabilirsiniz.

E-5/D-100 karayolu Kadıköy/Harem istikametinden geldiğiniz takdirde F.S.M Köprüsü /Ankara/Edirne çıkışını kullandıktan sonra Ankara çıkışı sonrası, Dudullu Org. Sanayi/Çekmeköy çıkışını kullanarak DES Sanayi Sitesi Tabelalarını takip ederek DES Sanayi Sitesine Ulaşabilirsiniz.

Şile Yolunu kullanarak gelindiğinde Dudullu Organize Sanayi Bölgesi-DES istikametini kullanarak DES Sanayi Sitesine ulaşabilirsiniz.

+- Metro İle

M4 Hattı (Kadıköy-Kartal)ile Kozyatağı istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.istanbul-ulasim.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

M5 Hattı ( Üsküdar-Çekmeköy) ile Dudullu istasyonunda inerek diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://www.istanbul-ulasim.com.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

+- Metrobüs İle

34A Hattı (Cevizlibağ-Söğütlüçeşme)

34G Hattı (Beylikdüzü-Söğütlüçeşme)

34U Hattı (Zincirlikuyu-Uzunçayır)

34Z Hattı (Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme)

üzerinde bulunan Altunizade durağında inerek M5 (Üsküdar-Çekmeköy) Metro Hattına geçiş yaparak Dudullu Metro Durağına ulaşıp diğer karayolu alternatiflerine geçiş yapabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

+- Otobüs İle

14S Hattı (Kozyatağı-Sultanbeyli) ile DES Sanayi Sitesine Ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

19V (Kozyatağı-Samandıra)

131YS (Sultanbeyli Devlet Hast-Yenidoğan-Ümraniye)

19E (Kadıköy-Ataşehir-Sancaktepe-Yenidoğan)

11P (Emek Mahallesi-Üsküdar)

14YE ( Yavuztürk Mah/Ümraniye-Emek Mah.)

19A (Ayrılıkçeşmesi-Yenidoğan)

20D (Sarıgazi/Yenişehir-Kadıköy)

ile Sarıgül Sokak durağında DES Sanayi Sitesine Ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)14ES (Kadıköy-Esenşehir) 19ES (Kadıköy-Esenşehir) ile Kurtuluş Caddesi durağı veya Fabrikalar (DES C Kapısı) durağı veya Sarıgül Sokak durağında inerek DES Sanayi Sitesine Ulaşabilirsiniz. (Sefer gün ve saatleri için lütfen http://harita.iett.gov.tr adlı internet sitesini ziyaret ediniz.)

+- Minibüs İle

Dudullu, Ferhatpaşa veya Bostancı minibüs hatlarını kullanarak DES Sanayi Sitesine ulaşabilirsiniz.